میلیونرهای خودساخته ایران

  چگونه خوش فکر باشیم؟!

چگونه خوش فکر باشیم؟!چگونه خوش فکر باشیم؟!

شاید برای شما هم پیش بیاید که بخواهید کارآفرینی کنید ولی نمی دانید که چه کاری انجام دهید یا از کجا شروع کنید برای همین در مرحله اول تصمیم گیری به مشکل بر خواهید خورد اما اگر شما یک انسان خوش فکری باشید می توانید با بهترین تصمیم ها یک کار آفرین موفق باشید برای همین ما امروز می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه خوش فکر باشیم؟! تا در تصمیم گیری به مشکل بر نخورید و در همه زمینه های توانید بصورت خلاقانه نظر دهید. پس اگر شما هم می خواهید از این مقاله استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

شما باید بدانید که اگر پدر و مادرتان بی پول هستند به شما ربطی ندارد ولی اگر شما بی پول باشید مشکل از شما می باشد زیرا عمر شما در همین حین که این مقاله را می خوانید خواهد گذشت پس باید بهترین عملکرد داشته باشید تا بتوانید یک زندگی عالی برای خود درست کنید. اگر شما انسان خوش فکری باشید می توانید از بد ترین چیز ها درآمد زایی کنید و همه چیز را برای خود درآمد خواهید دید ( البته اینگونه تفکر نباید شما را پول پرست کند و از دیگر لذت های زندگی دور کند) همچنین می توانید در زمینه های مختلف خود را نشان داده و بهترین عملکرد در زمینه های مختلف داشته باشید و در بیشتر زمینه ها کار آفرینی کنید. اما چگونه خوش فکر باشیم؟ ، باید چه کار هایی را انجام و چه کار هایی را انجام ندهیم؟ پاسخ سوال شما را در ادامه خواهیم داد و شما با استفاده از این نکات یک انسان خلاق و خوش فکر باشید.

چگونه خوش فکر باشیم؟!تغییر هم نشین های خود

شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که می گوید«کمال هم نشین در من اثر کرد» شما باید توجه کنید که با چه کسانی نشست و برخواست می کنید. از همین امروز باید دوست های خود را تفکیک کنید و آن هایی که از شما بهتر هستند و موفق تر هستند را انتخاب کنید زیرا اگر شما هم با آن ها هم نشینی داشته باشید باعث پیشرفت شما خواهند شد و شما می توانید از نکات مثبت آن ها استفاده کنید و تجربه آن ها را کسب کرده و ذهنیت خود را تغییر دهید و به هر چیزی مدل دیگری بنگرید. شما اگر با افرادی که هیچ موفقیتی در زندگی ندارند هم نشینی کنید باعث می شوند شما پیشرفتی نداشته باشید زیرا همیشه خود را جلوتر از آن ها خواهید دید و هیچ تلاشی برای پیشرفت خود انجام نخواهید داد.

چگونه خوش فکر باشیم؟!شکار تفکر های خوب

در بیشتر مواقع فکر ها و ایده های خوب سریع در ذهن شما ایجاد شده در حالی که شما هیچ آمادگی برای عملی کردن آن را ندارید و همین باعث می شود که چند دقیقه بعد شما آن را فراموش کنید. شما باید در لحظه ای که فکر خوبی در ذهن شما خطور کرد سریع آن را بنویسید و در دفتری ایده ها و تفکر های خوب و جدید را بر اساس موضوعات بنویسید و زمانی که نیاز شد از آن ها استفاده کنید یا حتی با تغییر یا ترکیب های ایده های دفتر خود یک ایده جدید بسازید و از آن استفاده کنید. پس باید فرض باشید و بموقع ایده های خود را شکار کنید.

چگونه خوش فکر باشیم؟!تمرین ایده پردازی

شما باید ایده پردازی را تمرین کنید و در هر مکان و در هر تصمیم سعی کنید بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین تفکر ها را داشته باشید ، باید بگونه ای فکر کنید که هیچ کس نتواند مثل شما فکر کنید ، همیشه به مسائل بصورت مثبت اندیشی فکر کنید و سعی کنید برای هر تصمیم خود یک تصمیم خوب تر و بهتر ارائه کنید.شما با اینکار تمرین می بینید همیشه به مسائل بصورت مثبت نگاه کنید و همیشه ایده های مثبتی داشته باشید و همیشه در مسائل بهترین نظریات را ارائه دهید و همین باعث می شود بهترین انتخاب و بهترین عملکرد را داشته باشید هم در کسب و کار و هم در زندگی روزمرتان.

چگونه خوش فکر باشیم؟!جایگزین کردن خود بجای دیگران

در بیشتر مواقع سعی کنید خود را بجای دیگران قرار داده و در انتخاب تصمیم بصورت آن ها فکر کنید. شما باید خود را بجای احمق ترین فرد و خوش فکر ترین و باهوش ترین فرد گذاشته و بجای آن ها فکر کنید و ایده دهید اگر شما این دو ایده ای که خواهید داد را بررسی کنید می بیند که خیلی در عملکرد شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و باعث می شود که همیشه ایده پرداز خوبی باشید و شما هم مانند افراد باهوش فکر کنید و مانند آن ها عملکرد مناسبی داشته باشید.

چگونه خوش فکر باشیم؟!تثبیت انگیزه در موقعیت های مختلف

زندگی دارای فراز و نشیب های مختلفی می باشد و هر روز شما را با مشکلات مختلفی روبرو می کند شما باید بدانید که این زندگی یک امتحان بزرگ می باشد و شما نیز باید مشکلات را پشت سر بگذارید تا پیشرفت را احساس کنید و به موفقیت برسید. مشکلات باعث می شود که شما مایوس شوید خود را بی ارزش جلوه دهید ولی باید انگیزه خود را حفظ کنید با هر روشی که می توانید زیرا تثبیت انگیزه به شما روحیه ی مثبتی خواهد داد و باعث می شود که همیشه ایده های مثبت و خوبی داشته باشید.

 

 

عاصف کوپائی / جذب پول

nevisande

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات