میلیونرهای خودساخته ایران

  چگونه اطرافیان را جذب خود کنیم؟

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟

شاید شما نیز جزء افرادی هستید که روابط اجتماعی خوبی ندارید و نمی توانید خود را با اجتماع وفق دهید برای همین هم در زندگی و هم در کسب و کار های خود شکست می خورید زیرا یکی از مهمترین قوانین در کسب و کار قانون جذب مشتری می باشد برای همین ما امروز می خواهیم در این مقاله شما را از فردی منزوی به فردی اجتماعی تبدیل کنیم. پس اگر می خواهید تغییر کنید و زندگی خود را تغییر دهید در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟راست گویی

شما باید در زندگی خود همیشه راست گویی را انتخاب کنید و هیچ موقع به دروغ نگویید مگر اینکه مجبور باشید و یک دروغ مصلحتی بگویید. دروغ گفتن باعث می شود که از خود ناراحت باشید و بدنبال آن دروغ های دیگری را نیز بگویید و همین باعث می شود که اطرافیان از شما زده شوند و در چشمشان بصورت منفی به شما بنگرند اما اگر حقیقت را بگویید همه به طرف شما جذب می شوند زیرا در ذات انسان ها صداقت دوستی وجود دارد برای همین همه افراد صادق را دوست دارند.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟خود را باور کنید

شما باید در زندگی خود را باور کنید زیرا اگر خود را باور نکنید هیچ موقع دیگران شما را باور نخواهند کرد و به شما اعتماد نخواهند کرد. باید ضعف های خود را شناسایی کنید و آن ها را پذیرفته و رفع کنید و روز به روز پیشرفت کنید باید بدانید که هر چه میزان کارایی شما بیشتر باشد افراد زیادی به طرف شما جذب خواهند شد و این مورد در ایجاد کسب و کار بیشتر مورد نیاز شما خواهد بود.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟در حال زندگی کنید

بسیاری از افراد به خاطر خطاهای گذشته خود ، خود را باخته اند و در این تصور هستند که دیگر زندگی آن ها به پایان رسیده است البته برخی از افراد نیز در آینده زندگی می کنند و همیشه در رویا هستند درحالی که برای دست یابی به رویاهای خود اصلا عملکردی از خود نشان نمی دهند. هر دوی این تفکر ها اشتباه می باشد شما باید از گذشته خود درس گرفته و برای آینده برنامه ریزی کنید و در حال زندگی کنید.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟همیشه پر انرژی باشید

سعی کنید در زندگی خود همیشه پر انرژی باید بخصوص در برابر مشکلات و یا کار های سخت خود را نبازید و سست نشوید زیرا افراد در این مواقع خود را نشان می دهند و جلب توجه دیگران می شوند بخصوص در کسب و کار ها تثبیت انرژی باعث می شود که شما به چشم دیگران بیایید و همیشه به مقام های بزرگتری برسید.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟به بخشیدن عادت کنید

سعی کنید دیگران را به خاطر اشتباه هایشان ببخشید زیرا از قدیم گفته اند بخشش از بزرگتر های می باشد و همین باعث می شود که دیگران همیشه درباره شما نگاهی مثبت داشته باشند و همچنین اگر فردی را ببخشید باعث می شود که طرف مقابل سعی در جبران کردن آن باشد و بیشتر و بیشتر جذب شخصیت شما شود. سازنده کمربندی که در ماشین ها استفاده می کنید آن را در بصورت رایگان در اختیار ها دیگران گذاشت و باعث شد هر ساله جان هزاران نفر نجات داده شود ، این فرد آخرت رو به مادیات خود ترجیه داد و باعث شد که اسمش همیشه در زبان ها باشد.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟به خود توجه کنید

سعی کنید مشکلات را خودتان رفع کنید و نیاز های خود را بر طرف کنید همچنین به خود برسید و از زندگی لذت ببرید . همچنین به فکر آینده باشید و برای خود توشه راه آماده کنید تا در سنین بالاتر دچار مشکل نشوید و به کسی نیازی نداشته باشید ، همین بی نیازی به دیگران باعث می شود که افراد به علت باهوش بودن و قدرت شما جذب شما شوند.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟تقویت مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری یکی از بزرگترین خصلت ها در زندگی می باشد و هر کس این خصلت را در خود بپرورد می تواند به جاهایی برسد که هیچ کس نمی تواند به فکرش برسد. شما باید بدانید که درباره همه داشته هایتان مسئول هستید چه پول باشد و چه درباره دیگران ، پس سعی کنید داشته هایتان را افزایش دهید و از آن ها مراقبت کنید زیرا اگر مسئولیت خود را در قبال آن ها انجام ندهید همه ی آن ها را از دست خواهید داد و شکست بزرگی خواهید خورد.

چگونه اطرافیان رو جذب خود کنیم؟مغرور نشوید

همیشه سعی کنید در برابر غرور باشید تا اینکه با غرور باشید. غرور یکی از بدترین عادت های انسان ها می باشد که باعث می شود انسان مغرور روابط خود را با دیگران از دست دهد و واقعیت ها را نبیند. غرور باعث می شود کع ضعف های خود را نبینید و سعی در رفع آن نباشید.اگر در زندگی پیروز شدید هیچ موقع نباید مغرور شوید زیرا قبل از شما افراد زیادی در کاری که شما پیروز شده اید ، پیروز شده اند ولی هیچ موقع مغرور نشده اند و همیشه در حال پیشرفت و پیروزی بوده اند.

حال دانستید باید چگونه شخصیتی داشته باشید پس زمان را از دست ندهید و از همین حال یکی یکی هر یک از این خصلت ها را در خود ایجاد کنید و پرورش دهید و خود را به یک فرد اجتماعی تبدیل کنید و دیگران را به خود جذب کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید. پس شروع کن

 

 

عاصف کوپائی / جذب پول

nevisande

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات